תוספי הגנה – מהם?

אולפלקס, ג'נקשקס, פייברפלקס, ננוKפלקס, אנטיברייק
אולפלקס, ג'נקשקס, פייברפלקס, ננוKפלקס, אנטיברייק

תוספי הגנה הם משפחת מוצרים בה לכל סוג תוסף הייחוד שלו וההשפעה שלו על תהליכים כימיים שונים. אנו מחזיקים תוספי הגנה רבים על מנת לתת לכל אחת את הדיוק הנכון לה.

השיערה מורכבת משכבות. השכבה החיצונית היא הקוטיקולה – שכבת תאים מתים השוכבים אחד על השני בשכבות חופפות ומהווים את קשקשת השיערה. השכבה מתחתיה היא שכבת הקורטקס. שכבת הקורטקס מורכבת, בין היתר, מקשרי גופרית (גשרי גופרית), קשרי מימן, קשרי ואן דר ואלס וקשרי מלח. קשרי גופרית הם החזקים ביותר וקשרי מלח החלשים ביותר. קשרי מימן נפגעים בין היתר מחום (שימוש תדיר במחליק, מסלסל, פן וכד'). קשרי הגופרית נפגעים בעת פעולות כימיות המתבצעות בשיער. למשל, צביעת שיער והבהרות שיער עובדות על שכבת הקורטקס בה נמצא המלנין (פיגמנט השיערה), ולכן הקשרים הכימיים בשיערה נפגעים תוך כדי התהליך. פתיחת תלתלים, החלקת שיער כימית/יפנית וסלסול שיער קבוע, הם תהליכים אשר עובדים על שינוי קשרי הגופרית בשיערה, סידורם מחדש וקיבוע המצב החדש.

תוספי ההגנה נועדו לעבוד על קשרי הגופרית בשכבת הקורטקס. השלב הראשון של תוספי ההגנה הוא לייצר קשרים נוספים ולהגדיל את כמות קשרי הגופרית הקיימים בשיערה. השלב השני של תוספי ההגנה מקבע ומחזק את קשרי הגופרית הקיימים ואלו שנוצרו בעקבות התהליך הראשון. השלב השלישי הוא שימור התהליך בבית בהתאם להוראות הרשומות על המוצר (משתנה מתוסף לתוסף).

חברות עיקריות אשר ניתן למצוא בשוק הן:
  • אולפלקס OLAPLEX– המוצר לא נוסה על בע"ח, אינו מכיל סיליקונים, סולפטים, DEA, פתאלטים או אלדהידים ועובד על חידוש קשרי הגופרית והמימן בקורטקס. המוצר מיוצר בארה"ב והינו חלוץ הפטנט לשימור השיער בתהליכים כימיים.
  • ננו K פלקס NANOKPLEX– המוצר עובד בשילוב עם חלב טרי בטכנולוגיה ביומימטית ומאפשר להחזיר לשיער את החוזק והכמות של קשרי הגופרית ושל קשרי ואן דר ואלס. המוצר מגדיל את כמות הקשרים הכימיים, מחזק אותם ומייצב אותם. בניגוד לשאר תוספי ההגנה אשר מגיעים עם בקבוק מס' 3 לטיפול ביתי, לננו K פלקס יש שמפו ומסיכה לטיפול ביתי ושימור התהליך אשר מרככים מאוד את השיער ושומרים עליו לאורך זמן. המוצר מיוצר בישראל ובטיחותי לשימוש לנשים מיניקות ובהריון.
  • ג'נקשקס JUNCTIOX – מכיל תמציות צמחים מורינדה ציטריפוליה, מגנולול, הונוקיול ושמן זרעי אגוזי לוז בנוסף לרכיבים הפעילים, על מנת לרכך את השיער, לתת לו ברק ואלסטיות ולהזין אותו בנוגדי חימצון המצויים בתמציות. המוצר מיוצר בשוויץ.
  • פייברפלקס FIBREPLEX – מבית שוורצקופף פרופשיונל גרמניה. הטכנולוגיה של פייברפלקס גורמת לחומר להיקשר לסיבי השיערה על מנת לחזק אותה ולנעול את הקשרים הכימיים. כך השיער נשמר בריא תוך כדי התהליכים הכימיים המבוצעים עליו. יתרונו המשמעותי של הפייברפלקס הוא הברק שהוא נותן לשיער. המוצר מיוצר בארה"ב.
  • אנטיברייק Anti Break Safe Guard – שילוב של חומצות אמינו מאפשרות יצירת קשרי גופרית חדשים בשכבת הקורטקס וחיזוק הקשרים הקיימים. זה מאפשר שמירה מרבית על סיב השיער ומניעה כמעט מוחלטת של שבירה או תלישת שיער בתהליך ההבהרה, פסים או צביעה. המוצר מיוצר בישראל.

בחירת התוסף מתבצעת לפי התהליך אותו הלקוחה עוברת ולפי סוג השיער שלה. החזקת מגוון תוספים מאפשרת לנו רמת דיוק גבוהה מאוד בהתאמת התוסף לכל תהליך בנפרד. תוספי ההגנה מאפשרים לנו להגיע לתוצאות שלא יכולנו להגיע אליהן בעבר, וכמו כן לעשות דברים שפעם נחשבו בלתי אפשריים כמו הבהרת שיער שעבר החלקה יפנית, וכל זאת מבלי לפגוע בשיער. טיפולי השיקום נותנים תוצאות מדהימות, מאפשרים לנשים בעלות שיער שברירי לחזק את שיערן ולהאריך אותו, מאפשרים ריכוך, גמישות וברק לשיער ונותנים תוצאה אשר בהקפדה על טיפול בבית נשמרת לאורך זמן.

מקורות:

JUNCTIOX

OLAPLEX

NANOKPLEX

FIBREPLEX

Anti Brake Safe Guard

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.