פתיחת תלתלים

טיפול לפתיחת תלתלים הוא למעשה אוסף של שיטות טיפול המיועדות להורדת נפח בשיער, פתיחת תלתלים והרגעת חשמל סטטי. עוצמת הטיפול משתנה מלקוחה ללקוחה, וכך גם אופן הטיפול. הטיפול אינו מסוכן ומתאים גם לנשים מיניקות ובהריון* בשליש ראשון ושלישי.

איך אנחנו קובעים את צורת הטיפול?

התהליך מתחיל באבחון השיער – בדיקה של עובי השיערה, האם מדובר בשיער טבעי או שעבר תהליכים כימיים אחרים. כמו כן יש לבצע בדיקה של חוזק השיערה ועמידותה. לאחר מכן ננהל שיחת תיאום ציפיות על מנת להבין מה המראה המבוקש על ידי הלקוחה.

במספרה אנו מקפידים על שני שלבים אלו על מנת לבחור את החומר המתאים לביצוע הטיפול בצורה הטובה והמתאימה ביותר. המטרה כמובן לשמור על השיער, לטפח אותו בתהליך ולהשיג את התוצאה הרצויה.

אם מתאפשר, מומלץ לעשות מבחן רגישות לחומר הטיפול. במבחן הרגישות מורחים מעט מהחומר באזור נסתר וממתינים 48 שעות על מנת לוודא שאין רגישות לחומר. החומרים איתם אנו עובדים מאושרים כולם ע"י משרד הבריאות.

כיצד הטיפול משפיע על השיער?

אופן ההשפעה של טיפול הדיאט תלוי בסוג החומר שהותאם ללקוחה. ישנן שתי קטגוריות מוצרים עיקריות בהן אנו משתמשים:

  • מוצרים מבוססי קרטין
    מיועדים לשיער פגום מאוד ו/או מובהר. שימו לב כי לא מדובר בהחלקת הקרטין המוכרת אלא בחומר מוחלש ייעודי לטיפול. החומר מאפשר ציפוי של השיערה, אשר שומר על קשקשת השיערה סגורה ובכך מונע את פיצול השיערה, הגורם לשבירתה. בנוסף החומר נותן לה ברק ומרכך אותה.
    בבחירת עוצמת החומר נוכל לבחור ברמת הטיפול – הרגעת חשמל סטטי (פריז), הורדת נפח או פתיחת תלתלים עדינה עד משמעותית.
  • מוצרים העובדים על קשרי הגופרית בשיער
    השיערה מורכבת, בין היתר, מקשרי גופרית, אשר צפיפותם וסידורם משפיעים על צורת השיערה. תפקיד החומר הוא לפרק את קשרי הגופרית, ובטיפול אנו למעשה גורמים לסידורם מחדש. התהליך דומה לתהליך באיור (המתרחש בהחלקה) אך אנו לא מחליקים את השיער.
    הקפדה על זמנים ואופן העבודה עם החומרים חשובה מאוד. מעט מדי זמן עם החומר על הראש לא יביא לתוצאה הרצויה, וזמן רב מדי יפגע בשיער. במהלך ההמתנה נבדוק כמובן את השיער מספר פעמים עד שנראה כי הוא מוכן והגענו לתוצאה הרצויה.לאחר שטיפת החומר הראשון במים קרים, מניחים את המנטרל, אשר מחבר ומקבע את הקשרים הגופרתיים בשיערה. לאחר מכן שוטפים את השיער, מייבשים ומסדרים אותו. החומר בו אנו משתמשים חלש במיוחד ומיועד לתהליך. בעזרת הטיפול ניתן לתת ריכוך אינטנסיבי לשיער וכך להרגיע חשמל סטטי. כמו כן ניתן לפתוח את התלתלים ולהוריד נפח בשיער.

לאורך כל התהליך אנו משתמשים בתוספי הגנה מותאמים, אשר שומרים על השיער ועל קשרי הגופרית בשיערה. בנוסף להגנה שהם מספקים, התוספים גם מרככים את השיער ונותנים לו ברק וחיות.

לאחר הטיפול:

אופן ההתנהלות לאחר הטיפול משתנה בהתאם לסוג הטיפול שנעשה והלקוחה תקבל הדרכה מותאמת להמשך טיפול בבית. כמו בכל טיפול, מדובר בתהליך ולא בקסם של פעם אחת. אנו ממליצים לשמר את תוצאות הטיפול בבית בעזרת מוצרי טיפוח מתאימים.

 

* אנו עובדים לפי הנחיות היצרנים של שלל המוצרים המצויים במספרה ומתאימים טיפול לנשים בהריון ומיניקות לפי מוצרים המותרים לשימוש בתקופה זו ולפי הנחיות היצרן.