עומר שמעוני

עומר שמעוני הינו מעצב שיער בעל נסיון רב במגוון תחומי עיצוב השיער והספרות. הוא החל לעסוק בעיצוב שיער בגיל צעיר במקביל ללימודים בתחומים שונים, אשר בסיומם החליט ללכת עם הלב ולעסוק בתחום השיער כמקצוע לחיים. עומר שמעוני השתתף בהפקות אופנה רבות עבור סוכנויות שונות, צילומי תגלית לדוגמניות שכיום הן בעלות שם עולמי ועוד. בשנותיו הראשונות בתחום, היה בבעלותו סלון כלות בו היו עמדות איפור ותסרוקות וחדר התארגנות לכלה. לאחר מספר שנים בתחום עיצוב תסרוקות כלה, הפקות אופנה וצילומים, החליט שברצונו להתמקד באהבה העיקרית שלו – תספורות וצביעה אופנתית.

עומר שמעוני רואה שיקום יחסי אמון של ספר-לקוחה כשליחות. על ידי הקשבה, הבנה של צרכי ורצונות הלקוחה, לימוד דרכי התנהלות יום-יומית עם השיער והתאמת חומרים נכונים לשיער הלקוחה והמראה אותו היא רוצה לקבל, עומר זוכה באמון לקוחותיו, אשר חלק גדול מהן מגיעות לאחר שאיבדו אמון במעצבי שיער ומספרות.

עומר עוקב אחרי טרנדים חדשים ומתעדכן בקולקציות ובאופנות העכשוויות ביותר על מנת להעניק ללקוחותיו את מירב האופציות והלוקים. עומר מגיע באופן תמידי להשתלמויות, הצגות קולקציות וכיתות אומן וכן מקפיד כי צוותו יעבור השתלמויות ויהיה מעודכן בטרנדים החדשים ביותר.