תספורת אישה

תספורת נשים:

צברנו ניסיון רב שנים בתספורות של כל סוגי השיער ובמגוון סגנונות – תספורת פיקסי קצרה, קארה הפוך, או שיער ארוך ובריא.
אנחנו כאן כדי לעזור לך להשיג את המראה הנכון ביותר עבורך – התספורת שמבטאת את מי שאת ומתאימה לאורח החיים שלך

 

תספורת תלתלים

תספורת לתלתלים:

אנו מקדישים שורות אלו במיוחד לנשים ונערות מתולתלות שמחפשות בית לחזור אליו. כמה פעמים התאכזבת מספר שלא ידע מה לעשות עם התלתלים שלך?
אנחנו כאן כדי להוכיח לכן שאפשר גם אחרת – אפשר להתנהל עם שיער מתולתל שמסודר בסגנון שלך, אפשר ללמוד איך לסדר את השיער בבית – בקיצור, אפשר ליהנות מהתלתלים שלך.

יחד איתכן נבין מה הקשיים שלכן בהתנהלות היומיומית,
מה המראה אותו אתן רוצות להשיג ונבחר בתספורת ומוצרים אשר יותאמו לצרכים שלכן, כך שתוכלו להסתובב עם תלתלים מושלמים כל יום ותדעו שמצאתן מקום לחזור אליו. מספרה שהיא בית לתלתלים.

צביעת שורשים במספרה

צביעת שיער (צבע שורשים / ראש מלא):

בין אם את מחפשת צבע שיער טבעי, צבע ייחודי ובוהק, כיסוי שיבה או רק טשטוש שיבה – אנחנו כאן להציע את מגוון הגוונים והפתרונות.
התאמה של צבע נכון לשיער מתחשבת בכמות שיער השיבה, בפיגמנטים חבויים בשיער, בסוג השיער ובאורח החיים של הלקוחה.
אנחנו נותנים מענה בעזרת צבעים איכותיים, אשר משאירים את השיער רך ונעים.
בנוסף, אנו משתמשים בתוספי הגנה (כמו אולפלקס, סמארטבונד ופייברפלקס) כדי לשמור על השיער בתהליך הצביעה ולצמצם את דהיית הצבע.
חלק מהפתרונות שאנו מציעים:

•“צביעה פתוחה” לטשטוש שיבה (שיטה המאפשרת למשוך זמן בין צביעות),
•צביעה בגוון חום קריר (על מנת להימנע מפיגמנט כתום או אדום למי שלא מעוניינת בכך).
•צבע אורגני ללא אמוניה,ללא פרבנים, ללא סיליקונים וללא ריח
•צבעי שטיפה טון על טון (שטיפה) אשר נותנים רענון גוון ומרככים את השיער ועוד.
•צבע טבעוני TBH המעניק תוצאות צבע אותנטיות המכבדות את השיער הטבעי.
•צבע המתאים לשיער שיבה הדורש כיסוי מלא ואינטנסיבי לכיסוי שיער שיבה.
את מוזמנת לקבל צביעה עקבית ומדויקת בהתאם למצב שיערך, בכל ביקור במספרה.

גווני בלונד לתלתלים

גוונים / גווני שמש / בליאג’ / אומברה:

כחלק ממגוון הפתרונות שלנו לצרכי הלקוחות, אנו עובדים עם גוונים בשיטות שונות. גוונים יכולים לתת מענה לטשטוש שיער שיבה, מראה כללי בהיר יותר לשיער, משחק גוונים ליצירת מראה מעניין, אפקט של גוונים צרובי שמש כמו אחרי הים ועוד.
חידוש גוונים מתבצע בממוצע כל 3 חודשים, כתלות בסוג וצבע הגוונים. בטכניקות כמו בליאג’, אומברה וגווני שמש, החידוש יכול להתבצע לעיתים רחוקות יותר. ניתן גם לתת מראה גוונים בצורה שאינה מחייבת חידוש, לאלו שרוצות שינוי אבל לא רוצות להתחייב לחידוש תכוף.

פתיחת תלתלים - תלתלים לפני

פתיחת תלתלים:

 פתיחת תלתלים בעינינו היא דרך לפתור קשיים עם השיער – שיער נפוח, שיער מקורזל או מכווץ מאוד, שיער בייבי (baby hair) אחרי לידה או נשירה, שיער פריזי ועוד. יש מגוון חומרים לפתיחות תלתלים, ואנחנו מתאימים לכל אחת את החומר ודרך העבודה המתאימים לשיער שלה. לפני תהליך פתיחת התלתלים אנו בוחנים את השיער ומדברים עם הלקוחה, על מנת להבין מה ניתן לעשות כדי להקל על ההתנהלות שלה עם השיער ולשפר את המראה הכללי שלו. לפעמים נוכל לפתור את הדברים שמפריעים ללקוחה גם ללא פתיחת תלתלים – באמצעות פתיחת תלתלים חלקית או זמנית בהתאם לצורך – ולפעמים נעשה פתיחת תלתלים מלאה. בשיחה המקדימה נקשיב לקשיים, נבחן את האפשרויות, ניתן את חוות דעתנו המקצועית והכנה ונאפשר ללקוחה לבחור את המשך התהליך. מעבר לקפדנות הדרושה מאיתנו בתהליך כזה על מנת לתת מענה, אנו גם מסבירים ללקוחה איך להתנהל עם השיער לאחר הפתיחה כדי לקבל מראה נכון גם בבית ולשמור על מגמת השיפור במראה השיער.

שיקום שיער שותפים לתהליך עומר בעבודה

שיקום שיער:

אחד הטיפולים המשמחים אותנו (ואת הלקוחה) הוא שיקום שיער והבראתו. בין אם מדובר על יציאה מהחלקה, שיקום שיער שרוף, גוונים שרופים, הארכת שיער ועוד – אנו מאמינים שלקוחה שמאמינה בעצמה ובשינוי שאפשר לעשות – תגיע אליו. מדובר בתהליך שלוקח זמן, ומביקור לביקור (בעזרת התמדה של הלקוחה בבית, הדרכה מדויקת, טיפול נכון ומוצרים מותאמים) רואים את ההבראה ההדרגתית של השיער. תהליך כזה מתאים למי שמבינה שיש צורך בסבלנות והתמדה – אנו משתדלים להציע פתרונות לתקופת הביניים אבל לצערנו אין קסמים. בעזרת מגוון טיפולים, מוצרים נכונים, התמדה ושותפות שלנו ושל הלקוחה בתהליך – אפשר להגיע לתוצאות מדהימות שיישמרו לאורך זמן.


שירותים נוספים:

פגישת ייעוץ:

עדיין מתלבטת? מוזמנת לקבוע פגישת ייעוץ לפני טיפול או תספורת. לחצי פה לפרטים.

תספורת גבר:

מחפש את המראה המדויק לך? ניתן לקבוע מועד לתספורת גבר בהודעת ווטסאפ .

החלקת שיער:

החלקה יפנית, החלקת קרטין, החלקה אורגנית. אנו עובדים עם מגוון חברות ומוצרים חדישים, ומתאימים את החומר לסוג השיער. בדומה לפתיחת תלתלים, אנו שואפים לדיוק מירבי בעבודה ולתוצאה אופטימלית לאורך זמן עבורך.

סלסול שיער (פרמננט):

טיפול המתבצע במקרים ספציפיים כמענה לקווצות שיער סוררות.